Počet vybraného zboží: 0

ČAJE

Čím se odlišuje Revolution Tea od jiných značek čajů?

Je to především kvalitou. Revolution Tea  Vám může nabídnout čaj nejvyšší kvality z celých čajových lístků ve speciálním balení Infuser Bag - jemné nylonové sáčky, které zachovávají čerstvost a aroma čaje. Milovník čaje si může přivonět k té nejkvalitnější směsi a prohlédnout si namíchané ingredience. Tato inovační metoda je daleko výhodnější než tradiční papírové sáčky, které se často trhaly. Čaje Revolution Tea si Vám dovolejeme nabídnout v T-Pot Tins, Retail 16 a T- Box.

Retail 16 - ekonomické balení Revolution Tea, které obsahuje 16 čajových sáčků Infuser Bag v balení. Celolístkové čajové směsi - 15 druhů, 4 bez kofeinu a 2 organické.

T - Box : nylonové čajové sáčky, tentokrát v nabídce v balení po 1 kusu, z nichž každý je opatřen svou vlastní krabičkou.

NOVINKA

Dovolujeme si Vám nabídnout nové druhy čajů Revolution - 100% čisté čaje Organic - T. Jsou v krásné kulaté dóze po 15 konvičkových sáčcích ze kterých připravíte 1l kvalitního čaje.  Máme 3 druhy : Organic White Chai Tea, Organic Green Earl Grey Tea a Organic Scottish Breakfast Tea.